dinsdag, 15 september 2020 09:47

Chinees voetbal

Beoordeel dit item
(1 Stem)

Waarom / doel van de activiteit

Voetballen op bijzondere manier, oefenen van behendigheid

Beschrijving van de activiteit

Thema introductie bevers

Stuiter heeft over een leuk voetbalspel gelezen. Eigenlijk heeft stuiter mooie plaatjes van een voetbalspel bekeken. Stuiter wil weten hoe dat spel gaat en vraagt het aan Sterre. Sterre is  in China geweest en heeft daar een leuk voetbalspel gespeeld.

Thema introductie welpen

Alle inwoners van de jungle hebben zich verzameld bij de ruïne Emaarate. Samen spelen ze een een leuk voetbal spel

Het spel

De leden staan in een kring, gezicht naar binnen, benen gespreid, zodat je de voeten van de personen naast je raakt.

Met je vuisten speel je de bal in de kring verder, binnen de kring. Als de bal door iemands benen gaat (niet door toedoen van een buurman), dan mag die maar met 1 hand verder spelen. De volgende keer dat de bal tussen z'n benen doorgaat moet hij zich omkeren en mag hij weer met 2 handen spelen. De keer daarop speelt hij omgedraaid met 1 hand en de 4de keer vliegt hij uit de kring.

Benodigd materiaal

bal

Lees 11098 keer Laatst aangepast op zondag, 06 februari 2022 11:39
Log in om reacties te plaatsen