maandag, 14 september 2020 17:59

Het Roemeense verleidingsspel

Beoordeel dit item
(1 Stem)

Waarom / doel van de activiteit

De heer probeert één van de dames op zijn lege stoel te krijgen. De andere heren proberen dit te ver komen.

Beschrijving van de activiteit

Er wordt een kring van stoelen gemaakt. Alle stoelen worden ingenomen door meisjes, behalve 1 stoel. Achter elke stoel gaat een jongen staan, ook achter de lege. De jongen achter de lege stoel moet proberen door zijn verleidingstrucs boven te halen, een meisje zover te krijgen om op zijn stoel te komen zitten. Maar haar jongen zal dit proberen te verhinderen. Als het haar toch lukt, dan zal de jongen achter de lege stoel moeten verleiden.

Benodigd materiaal

  • Per 2 jeugdleden 1 stoel
  • 1 extra stoel

Tips

Als 'gewoon' verlijden te lastig is, kun  je als tip geven dat ze elkaar mogen aankijken en knipogen.

Lees 1480 keer Laatst aangepast op dinsdag, 15 september 2020 09:23
Log in om reacties te plaatsen