vrijdag, 12 juni 2020 19:16

Detective zoekt moordenaar

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Door wegstrepen krijg je de moordenaar.

Beschrijving van de activiteit

Heel dicht in de buurt is er een moord gepleegd. Iedereen wordt ingezet om de dader te ontmaskeren. We verdelen de groep in allemaal kleine groepjes (bv. Per 2). Elke groep krijgt een blad met 7 personen die de moordenaar kunnen zijn, 7 personen die het slachtoffer kunnen zijn, 7 plaatsen, 7 wapens, 7 datums, 7 uren … Elk groepje moet nu overal beginnen zoeken. Ze vinden van alles (personen, wapens, datums, plaatsen, uren …) slechts 6 bladeren.

De persoon die ze niet vinden is de dader, het wapen dat ze niet vinden is het moordwapen …! Het is de bedoeling zo snel mogelijk alle gegevens over de moord te verzamelen.

Lees 1218 keer Laatst aangepast op vrijdag, 12 juni 2020 19:33
Log in om reacties te plaatsen