zondag, 08 april 2018 14:09

Ontruim het gebouw

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Verantwoord handelen bij calimteiten.

Beschrijving van de activiteit

De roverscouts gaan zelf een RIE (Risico Inventarisatie en Evaluatie) maken. Hierbij controleren ze of alle vluchtroutes vrij zijn, EHBO'ers aanwezig zijn (ook bij de andere speltakken) enz. Daarna gaan ze zelf voor de groep, in samen spraak met de brandweer zodat zij niet onnodig komen, een ontruiming oefening inplannen. Vervolgens gaan zijn de ontruiming ook zelf uitvoeren, waarbij bijvoorbeeld ook een ruimte vol met rook gezet wordt.

Benodigd materiaal

  • Pen
  • Papier
  • Laptop
  • Extra handjes

Veiligheid

Zorg voor chaos op een verantwoorde manier.

Tips

Vraag hulp aan brandweer, politie en de plaatselijke lotus kring. Eventueel ook de plaatselijke EHBO vereniging.

Lees 1154 keer Laatst aangepast op dinsdag, 12 februari 2019 18:10
Log in om reacties te plaatsen