maandag, 31 augustus 2015 02:00

Plakbandbal

Beoordeel dit item
(1 Stem)

Waarom / doel van de activiteit

Op een grappige manier iedereen een snoepje geven.

Beschrijving van de activiteit

Ga in een kring staan. Één persoon krijgt de plakbandbal en de persoon er tegenover krijgt twee dobbelstenen. De persoon met de bal, gaat plakband eraf halen om zo bij de snoepjes te komen. Alles wat hij losmaakt, mag hij houden. De persoon met de dobbelstenen, probeert twee dezelfde te gooien. Als ze gelijk zijn krijgt hij de bal en gaat hij verder met losmaken. Zijn ze niet gelijk dan krijgt degene naast hem de dobbelstenen, net zolang totdat de bal op is.

Benodigd materiaal

Tips

  • Houd het tempo in het spel. Zorg dat de dobbelstenen snel rond gaan.
  • Zorg dat iedereen aan het eind iets te snoepen heeft gehad.
Lees 3570 keer Laatst aangepast op dinsdag, 01 december 2020 13:53
Log in om reacties te plaatsen