donderdag, 22 september 2016 01:56

Alice in wonderland

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Korte omschrijving

Ga terg in de tijd en ga op bezoek bij Alice en de hoeden maker en hou een groot thee party met cupcakes en koekjes 

Themaverhaal

Als de bevers aan komen is alleen de hoedenmaker aanwezig. Hij is aan het zoeken naar Alice, maar hij kan Alice niet vinden. Opeens vind een van de bever een speelkaart en laat dit aan de hoedenmaker zien. Waar de hoeden maker dan zegt: "heey die is van het konijn die heeft alijd speelkaarten bijzig die moet vast van hem/haar zijn!"

De bever vinden steeds meer speelkaarten. De hoeden maker zegt: "Als we de kaarten volgen komen we wel bij het konijn en misschien weet het konijn wel waar Alice is!

Na een kleine wandeling vinden de bevers het konijn en het konijn weet te vertellen dat Alice in de speeltuin is en dat we er snel naar toe moeten gaan. En ja hoor daar zit Alice op de schommel Gelukkige hebben de bever Alice gevonden en lopen samen terug naar de blokhut.

De volgende dag hebben Alice en de hoedenmaker een verassing voor de bevers: de hoedenmaker maakt hoeden en daarom gaan de bevers, samen met de hoedenmaker, hoeden maken. Als de hoden af zijn geeft Alice een thee party waar de bevers de hoeden op doen 

De thee party beginnen met cupcaks en koekjes en snoepjes en natuurlijk wat te drinken. Hierna gaan de bevers weer naar huis

Lees 3107 keer Laatst aangepast op vrijdag, 29 maart 2019 13:11
Gepubliceerd in Kampthema's, 5-7 bevers, weekend
Log in om reacties te plaatsen