donderdag, 23 maart 2023 14:21

Bas bos en Rebbel aaien de natuur

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Ervaar de lente samen met Bas Bos en Rebbel.

Beschrijving van de activiteit

Rond het huis van Rebbel en Bas Bos is het feest in de lente. Er zijn lammetjes, schattig donzige kuikentjes, jonge konijntjes, kleine geitjes en nog veel meer aaibare dieren. Als alternatief voor de (kinder)boerderij dieren van Bas en Rebbel is er gewoon buiten in de tuin en het bos ook heel wat aaibaars te vinden.

In de lente is de natuur fris en zacht. Een zacht lentebriesje aait je wangen. De eerste zonnestralen aaien je voorzichtig over je bol. De bloesems voelen zacht, de frisse groene blaadjes voelen zacht, zelfs de nieuwe topjes met dennennaalden voelen zacht. Er is veel te aaien in de tuin of de buurt. Heb je wel eens voorzichtig een slak geaaid.

Ga samen met bevers naar buiten om de natuur te aaien. Aai de blaadjes, het gras, de bloemen, de bomen. Zo ervaren ze hoe dit voelt. Blaadjes kunnen terug aaien, bijvoorbeeld door zachtjes over de wang te strelen met een blaadje.

Je kunt bevers ook heel voorzichtig kleine diertjes laten aaien, zoals een slak of een regenworm. Of laat een diertje, zoals een lieveheersbeestje over hun handje lopen.

Benodigd materiaal

Geen

Veiligheid

Ook teken kunnen actief zijn in de (vroege) lente actief zijn. wees hier alert op.

Aanvullende informatie

Lees 730 keer Laatst aangepast op donderdag, 23 maart 2023 14:36
Log in om reacties te plaatsen