zaterdag, 30 april 2022 16:36

Herken in verschillende mythes en sages de terugkerende symbolentaal

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

In verschillende godsdiensten/ mythen en sagen komen dezelfde voorwerpen en identiteiten voor. Hoeveel verschillen we van elkaar? Zijn er niet meer gelijkenissen?

Beschrijving van de activiteit

In verschillende godsdiensten/ mythen en sagen komen dezelfde voorwerpen en identiteiten voor. Veel van deze voorwerpen staan in een museum. Door het geloof in magische krachten hebben de musea veel last van roversbendes. Maar ook op legale wijze worden de museumstukken gewisseld. Als spelvorm kun je WhatsApp kwartet gebruiken. WhatsApp kwartet (scouting.nl)

Benodigd materiaal

WhatsApp kwartet (scouting.nl)

Lees 605 keer Laatst aangepast op zondag, 15 mei 2022 10:15
Log in om reacties te plaatsen