maandag, 31 augustus 2015 02:00

Merlijn de tovenaar

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Merlijn de tovenaar terug krijgen.

Beschrijving van de activiteit

De welpen krijgen een brief:

Dag welpen.

Ik ben Merlijn de tovenaar en ik heb een probleem! Ik heb mezelf weggetoverd; jullie kunnen mij dus niet zien maar ik ben er wel! ik ben onzichtbaar en ik ben de spreuk vergeten om mezelf terug te toveren! Alleen jullie kunnen mij helpen! Jullie moeten naar de toverfee gaan en een opdracht uitvoeren. Als die goed is dan krijgen jullie deeltjes van de spreuk die dan naar moeder natuur moet waar jullie een kleur krijgen om mij terug te brengen! Jullie worden in 2 groepen verdeelt; de groep die mij als 1e heeft terug gebracht is gewonnen! Veel geluk en doe jullie best!

Merlijn

De leiding maakt op voorhand een zwart wit tekening van een tovenaar. Die moeten de welpen inkleuren met de verf die ze bij moeder natuur kunnen krijgen! Je zoekt dan ook een lange spreuk die je in stukjes doet en bij elk stuk zoek je een opdracht. Als ze die opdracht goed uitvoeren, dan krijgen ze dat stuk spreuk! Als alles goed is opgelost en de spreuk volledig is dan is merlijn terug!

Benodigd materiaal

  • Kleurplaten
  • Natuurlijke kleurstoffen
  • Toverspreuk
  • Opdrachtjes
Lees 2290 keer Laatst aangepast op dinsdag, 04 juni 2019 23:15
Log in om reacties te plaatsen