maandag, 21 februari 2022 22:27

Bever kom uit je holletje

Beoordeel dit item
(1 Stem)

Waarom / doel van de activiteit

Een spannend ren en sluipspel

Beschrijving van de activiteit

Eén bever staat in de hoek van het speelveld (evt met een doek over zich heen). Dit is de beverburcht waar de bever ligt te slapen. De rest van de kinderen staat aan de andere kant van het veld ('op de oever'). Zij gaan de bever wakker maken. Ze sluipen naar het hol en roepen "bever, word wakker!" en "bever, kom uit je holletje!". Zodra de kinderen dicht bij zijn draait de bever zich om en probeert de andere kinderen te tikken. Zodra je weer terug op de oever bent (terug bij de startplek), ben je vrij.

Benodigd materiaal

geen

Lees 1332 keer Laatst aangepast op maandag, 21 februari 2022 22:40
Log in om reacties te plaatsen