donderdag, 10 februari 2022 20:05

Beverkamp wereldreis

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Korte omschrijving

Sterre en Steven hebben al heel veel van de wereld gezien, in bijna elk werelddeel zijn ze wel geweest. "Zou het niet gaaf zijn om met de bevers de wereld rond te gaan?" vraagt Sterre zich af. Maar volgens Steven kan dat helemaal niet in 3 dagen. "Jawel!" zegt Sterre, "als de bevers niet naar alle werelddelen toe kunnen, dan halen wij alle werelddelen gewoon hier naartoe!"

Themaverhaal

Sterre zou het zo gaaf vinden als alle bevers samen op wereldreis konden. Omdat het kamp maar een paar dagen duurt, lukt dat helaas niet. Gelukkig is Sterre altijd heel creatief. Met een zelfgebouwd vliegtuig, een stapel vliegtickets en natuurlijk een paspoort voor iedereen, kunnen de bevers toch op wereldreis.

Globale planning

Vrijdagavond

De bevers komen aan en Sterre legt uit wat de bedoeling is. Ook krijgt iedereen zijn paspoort. Deze moet natuurlijk nog wel gepersonaliseerd en mooi ingekleurd worden. Als iedereen er klaar voor is, kan de reis beginnen. Alle bevers stappen in het vliegtuig en komen na een mooie vlucht aan in Afrika! In Afrika spelen de bevers eerst een spelletje. Daarna is het tijd voor een kampvuur met marshmallows en muziek met karaoke. 

Zaterdagochtend en middag

Voor het ontbijt vertrekken de bevers alweer uit Afrika, er staan namelijk nog een hoop werelddelen op de planning. Voor het ontbijt vliegen we naar Australië. We eten een typisch Australisch ontbijt en spelen een spelletje. Daarna moeten we snel door naar het volgende werelddeel, namelijk Europa.

Even terug naar een beetje bekend terrein. Het is namelijk tijd voor een uitje. (Of een groot spel).

Zaterdagavond

Na het middagprogramma gaan we naar het volgende werelddeel. Welk werelddeel zal het worden? De bevers landen in Amerika. Ze beginnen inmiddels wel een beetje honger te krijgen na al dat gereis, maar dat is in Amerika gelukkig geen probleem. Er staat al een lekkere barbecue voor ze klaar! Na het eten nog een kort spelletje, en daarna snel door naar de film. 

Zondagochtend

Het is alweer de laatste ochtend van de wereldreis. De bevers vertrekken naar Azië en zo eten ze opeens ontbijt met stokjes, spelen ze mikado en doen ze de drakendans. Na een snoepsushi, is het alweer tijd voor de laatste vlucht. De bevers zijn weer terug in Hotsjietonia!

De bevers zijn moe maar voldaan en kunnen met een vol paspoort terugkijken op een mooie wereldreis!

Lees 1064 keer Laatst aangepast op zondag, 20 februari 2022 11:25
Gepubliceerd in Kampthema's, 5-7 bevers, weekend
Log in om reacties te plaatsen