maandag, 09 augustus 2021 14:06

Beverkamp tovenaar Boem

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Korte omschrijving

Tovenaar Boem komt van een andere wereld, ergens heel ver weg. Tijdens een van zijn toveropdrachten ging het fout en nu is hij op de aarde terecht gekomen. Om weer terug naar huis te kunnen, heeft tovenaar Boem zijn toverspullen nodig, maar die zijn nergens te vinden. Kunnen de bevers hem helpen?

Themaverhaal

De dag van het kamp vindt de leiding een brief. De brief komt van een echte tovenaar en hij vraagt om hulp. Hij weet niet waar hij is en hij is al zijn spullen kwijt. De bevers hebben wel zin in avontuur en gaan opzoek naar de tovenaar en zijn spullen! Om te zorgen dat tovenaar Boem zijn gevonden spullen niet weer kwijtraakt, wordt alles aan een groot bord opgehangen.

Globale planning

Vrijdagavond
De bevers komen aan en de leiding leest de brief van tovenaar Boem voor. Als de bevers tovenaar Boem gevonden hebben, verteld hij zijn verhaal. Dan is het tijd voor het eerste spel, toverstokkensmokkel. In het bos liggen glowsticks en de bevers moeten per team proberen zoveel mogelijk stokjes te smokkelen. Worden ze afgeschenen, dan moeten ze weer terug en mogen ze het opnieuw proberen. Tussen de glowsticks ligt natuurlijk ook de toverstok van tovenaar Boem.

Zaterdagochtend
Tijdens het ontbijt verteld tovenaar Boem dat hij heel graag een tovenaarshut zou willen hebben. De bevers beginnen meteen met het bouwen van een hut voor hem. Daarna wordt er nog een groot spel gespeeld, tijdens dit spel wordt de toverhoed gevonden.
Tovenaar Boem is zo blij met de hulp van de bevers, dat hij een cadeautje voor ze heeft. Ze mogen hun kamp-t-shirt gaan kleuren.

Zaterdagmiddag
Alle bevers willen maar wat graag hun tovenaarsdiploma halen. Tijdens een korte hike zijn er allemaal spelletjes die gespeeld kunnen worden (bijvoorbeeld bezemsteel vliegen en reus-dwerg-tovenaar). Aan het einde krijgt iedereen zijn diploma. Tijdens de hike wordt de toverketel van tovenaar Boem gevonden.
Na de pauze is het tijd voor het volgende spel, tijdens dit spel wordt het toverboek gevonden. Hierna is er nog wat tijd om aan de hut te bouwen en om film te kijken.

Zaterdagavond
Na het eten is het tijd voor tovenaarsdisco, kampvuur en marshmallows. De bevers leren tovenaar Boem hoe hij de beste marshmallows kan maken.

Zondagochtend
Na het ontbijt is het alweer tijd voor het laatste spel. Tijdens dit spel wordt het terugkeer-drankje gevonden. Terwijl de kinderen hun spullen opruimen, maakt tovenaar Boem zijn toverdrank en verdwijnt hij. Als de kinderen klaar zijn met opruimen, vinden ze de afscheidsbrief van tovenaar Boem. Hij bedankt ze voor de leuke tijd en hoopt ze ooit nog eens tegen te komen.

Lees 1112 keer Laatst aangepast op woensdag, 11 augustus 2021 13:15
Gepubliceerd in Kampthema's, 5-7 bevers, weekend
Log in om reacties te plaatsen