maandag, 22 februari 2021 13:58

Denkdag kaart / Baden Powell dag kaart maken

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Op 22 februari wordt denkdag / Baden Powell dag gevierd. Dit is de dag vieren we de geboorte dag van zowel Lord als Lady Baden Powell. Een traditie is om op deze dag sneeuwklokjes met klimop te dragen en een kaar te versturen / te krijgen.

Beschrijving van de activiteit

Thema introductie bevers

Het is Denkdag. Dat vieren de bewoners van Hotsjietonia door elkaar een kaartje te sturen. Zo laten ze weten dat ze aan elkaar denken. Stuiter is op bezoek bij Keet en Fleur Kleur en samen maken ze dit jaar zelf kaarten om te versturen.

Beschrijving van de activiteit

In het voorjaar komen de bloemetjes weer boven de grond. De hyacinten, blauwe druifjes, narcissen, crocussen en niet te vergeten de sneeuwklokjes. De sneeuwklokjes zijn een van de eerste bolletjes die boven de grond komen. Vind je de sneeuwklokjes ook zo leuk. Je kunt de sneeuwklokjes ook zelf vouwen en opplakken zodat je er de hele dag naar kunt kijken.

Vouw een wit vierkant blaadje dubbel en ga verder zoals de voorbeeld foto aan geeft.

Benodigd materiaal

Wit en groen vouw papier

Schaar

Lijm

Tips

Stuur deze kaart als dank je wel naar vrijwilligers binnen de groep of naar eenzame mensen

 

Lees 906 keer Laatst aangepast op zondag, 06 februari 2022 11:15
Log in om reacties te plaatsen