maandag, 31 augustus 2015 02:00

De wereldzeeën bevaren

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Dit is een spel voor een post in een postenspel of tijdens een hike.

Beschrijving van de activiteit

Deze activiteit vraagt van de organisatie wel wat voorbereidingstijd. Verzin een toepasselijk(e)themawoord/zin en zoek de letters hiervan op de zeekaart op. Dit kan van hot naar her gaan. Van elke letter wordt het coördinaat bepaald en de coördinaten worden onder elkaar op een lijst geschreven. Aan de scouts de taak om op diezelfde zeekaart de juiste oplossing te vinden. Let op dat je een niet te veel voor de hand liggend(e) woord/zin kiest.

Voorbereidingstijd

Zin bedenken en de coordinaten hiervan op een kaart opzoeken.

Benodigd materiaal

  • Kaart
  • Kaartoek meter
  • Pen en papier

Tips

Doe dit in live versie met bijvoorbeeld GPS en route technieken.

Lees 3848 keer Laatst aangepast op donderdag, 24 januari 2019 22:35
Log in om reacties te plaatsen