zondag, 05 april 2020 12:05

Virituele boswandeling

Beoordeel dit item
(1 Stem)

Waarom / doel van de activiteit

Krijg jij ook zo ontzettend veel zin om te wandelen met dit lekkere weer? Het liefst gaat heel Nederland de natuurgebieden in om even te ontsnappen aan thuis, waar we momenteel heel wat uurtjes doorbrengen. Helaas is het juist daarom nu niet verantwoord om onze mooie natuurgebieden te bezoeken, want hoe houd je dan netjes 1,5 afstand?

Beschrijving van de activiteit

Gelukkig zijn er tegenwoordig genoeg manieren om ook binnen van de natuur te genieten. Wist je dat Natuurmonumenten samen met Google Street View zelfs een heleboel van onze natuurgebieden in kaart heeft gebracht? Zo kan je er virtueel rondlopen én dan kan je alvast wat mooie plekjes opzoeken waar je straks heerlijk kan rondlopen zodra deze bizarre tijd weer voorbij is.

Bekijk hier waar je allemaal virtueel kan wandelen:

Benodigd materiaal

PC

Tips

Zet een leuke virituele hike uit in deze natuurgebieden

Lees 1866 keer Laatst aangepast op woensdag, 16 september 2020 11:48
Log in om reacties te plaatsen