zondag, 05 april 2020 08:15

Verstuur een knuffel

Beoordeel dit item
(1 Stem)

Waarom / doel van de activiteit

Een knuffel op papier maken en versturen naar iemand die je lief is

Beschrijving van de activiteit

Thema introductie bevers

Noa zit verdrietig op het dorpsplein. Ze mist iedereen in Hotsjietonia, Ze ziet op dit moment geen enkele inwoner meer. In een keer ziet ze de postduif van Bas Bos en bedenk ze een leuk plannetje: Ze stuurt een eigen gemaakte knuffel met de duif naar Bas Bos

Thema introductie welpen

Shanti zit in haar huis in Haveli. Ze mis al haar vriendjes als ze ineens Chil, de boodschapper van de jungle, ziet vliegen. Ineens bedenkt Shanti een plan: Ze gaat een knuffel maken voor al haar vrienden in de jungle, en vraagt aan Chil of hij die bij haar vriendjes wil bezorgen.

De activiteit

Rol een egaal gekleurd behangpapier uit op de grond en ga daar met je armen wijd op liggen. Vraagt iemand anders (een ouder, grote broer of zus) of hij jou silhouet wil tekenen. Knip hierna je silhouet uit en versier hem met ogen, haar, neus en dergelijke.

Als je klaar bent met versieren kun je hem naar iemand toesturen die je een knuffel wil geven.

https://i.pinimg.com/564x/b0/a1/3b/b0a13b39e0157f34d53bb02c55ac55b4.jpg

Benodigd materiaal

  • Rol behangpapier
  • Knutsel / teken spullen
  • Wat grotere envelop + postzegel

Tips

Je kunt de papieren knuffel naar bijvoorbeeld oma versturen, maar ook van het ene jeugdlid naar het andere zodat er een band blijft tussen de jeugdleden

Lees 1089 keer Laatst aangepast op woensdag, 16 september 2020 11:51
Log in om reacties te plaatsen