zaterdag, 21 september 2019 12:01

WC-papier tikkertje van Ka

Beoordeel dit item
(1 Stem)

Waarom / doel van de activiteit

Een leuke en meer uitdagende vorm van tikkertje.

Beschrijving van de activiteit

Op de Khaali Jagah-vlakte staan alle welpen om Ka heen. Hij heeft een WC rol vast die hij helemaal uitrolt. Hij verteld dat er hij vroeger met zijn broers en zussen ook graag tikkertje speelde, maar dat ze hierbij elkaar vasthielden en niet los mochten laten. De welpen verdelen zich over de rol en houden zich allemaal ergens aan de rol vast.

De tikker is de voorste welp in de rij en word geblinddoekt. Nu is het de bedoeling dat de tikker de andere welpen tikt, maar de Wc-rol mag niet breken. Als deze wel breekt dan zijn de twee kinderen bij de breuk af.

Wordt je getikt dan wisselen deze twee welpen van plaats

Benodigd materiaal

  • WC-papier
  • Een das

Veiligheid

Het is belangrijk dat er altijd een leiding is die de geblinddoekte tikker in de gaten houd zodat deze niet ergens tegen aan loopt.

Tips

Bij een kleine groep kun je de lengte van de WC rol eventueel wat kleiner maken.

Lees 1002 keer Laatst aangepast op woensdag, 25 september 2019 11:28
Log in om reacties te plaatsen