woensdag, 14 augustus 2019 21:24

Programma tijdlijn

Beoordeel dit item
(1 Stem)

Waarom / doel van de activiteit

Bevers informeren over en betrekken bij de planning voor de komende opkomsten.

Beschrijving van de activiteit

Als Stuiter bij Noa komt kijken is ze druk in de weer met foto's van alle inwoner van Hotsjietonia. Ze maak (samen met de bevers) op een lange strook behang een tijdlijn met daarop de opkomsten die op de planning staan. Maak hierbij gebruik van plaatjes, bijvoorbeeld welk thema figuur centraal staat of bij welk huis / plek in Hotsjietonia jullie die week op bezoek gaan. Laat de bevers plaatjes van activiteiten en/of onderwerpen plakken bij het desbetreffende huis/figuur.

Hang de rol aan de muur en geef met een grote pijl (plak een pijl van papier op een wasknijper) aan welke week het nu is. Zo kunnen de bevers alvast zien wat er op het programma staat en wat ze de volgende week gaan doen.

Benodigd materiaal

  • Rol (wit) behang
  • Plaatjes / kleurplaten van activiteiten 
  • Plaatjes / kleurplaten van themafiguren Hotsjietonia
  • Knutselmateriaal (stiften, lijm, scharen)
Lees 1023 keer Laatst aangepast op donderdag, 15 augustus 2019 12:15
Log in om reacties te plaatsen