zondag, 07 april 2019 15:25

Het Toekomst stripverhaal van de bevers

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

De bevers gaan met behulp van Fleur, Keet en Noa een mooi toekomst stripverhaal maken, waarin ze hun dromen voor de toekomst verbeelden.

Beschrijving van de activiteit

Noa gaat gezellig met de bevers op de kussens zitten en ze vraagt welke dromen de bevers hebben voor de toekomst. Wat willen de bevers later allemaal gaan doen? Welke avonturen willen ze beleven? Wat willen de bevers later worden? Alle dromen worden opgeschreven door Fleur en Keet. Vervolgens gaan de bevers met behulp van Fleur, Keet en Noa plaatjes en materialen zoeken die bij hun toekomstdromen horen. Tekeningen maken mag ook. Met deze plaatjes, materialen en tekeningen maken de bevers een mooi toekomst stripverhaal, waarin ze hun dromen voor de toekomst verbeelden. De strips worden op een lange behangrol geplakt en opgehangen aan de muur.

Benodigd materiaal

  • Tijdschriften
  • Scharen
  • Lijm
  • Oude plaatjes
  • Papier
  • Stiften en potloden
  • Wol
  • Watten
  • Glitter en andere kleine knutselplaksels
  • Behangrol

Veiligheid

Opletten met de scharen.

Tips

Als er bevers zijn die het moeilijk vinden om te bedenken wat ze willen worden of in de toekomst willen doen, dan helpt Noa ze met boekjes en plaatjes waaruit ze kunnen kiezen.

Lees 1131 keer Laatst aangepast op zondag, 01 september 2019 17:53
Log in om reacties te plaatsen