zondag, 31 maart 2019 22:16

Knock your socks off

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Zoveel mogelijk sokken verzamelen van je tegenstanders zonder je eigen sokken te verliezen.

Beschrijving van de activiteit

De spelers worden verdeeld over 2 teams. Iedereen trekt de schoenen uit en loopt op sokken. Het doel van het spel is om bij de tegenstander alle sokken uit te trekken. Als iemand beide sokken uit heeft is hij af en mag hij niet meer meedoen. Alles is toegestaan, behalve bijten, krabben, slaan, trappen en schoppen. Vandaar de naam 'Knock Your Socks Off'. Zeker bij wat oudere speltakken kan er iemand wel eens iets te hard tegen de grond worden gewerkt, of per ongeluk een trap tegen de neus krijgen. Een zachte ondergrond kan dus handig zijn even als wat oudere sokken (er wil er nog wel eens een sneuvelen).

Benodigd materiaal

  • Leden met sokken
  • EHBO tas bij de hand

Veiligheid

  • Het kan er hard aan toegaan. Houd in de gaten of dit allemaal leuk en veilig blijft.
  • Vraag vlak voor het spel of iedereen zijn bril wil afdoen en zakken wil legen. Dan blijft alles heel en zit er niets in de weg.
Lees 296 keer Laatst aangepast op zondag, 31 maart 2019 23:53
Log in om reacties te plaatsen

Mijn Scouting

Mijn Scouting-login vergeten of aanvragen