zondag, 18 november 2018 11:55

Vrijwilliger op de boerderij

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Zet de kinderen als vrijwilliger in om ze op deze manier kennis te laten maken met ouderen, door samen naar de kinderboerderij te gaan. Samen draag je zo bij aan de samenleving. 

Beschrijving van de activiteit

Voor deze activiteit dien je contact op te nemen met het plaatselijke ouderen / gehandicaptencentrum. Het idee is samen met de welpen en de ouderen naar de kinderboerderij te gaan. De kinderen zijn in dit geval de vrijwilligers die met de ouderen mee gaan. Afhankelijk van de locatie kan je verzamelen bij de ouderenzorg en kan je vanuit daar naar de kinderboerderij gaan. Het is extra leuk als er ook een klein speeltuintje aanwezig is voor de kinderen. De ouderen vinden het ontzettend leuk om mee genomen te worden samen met de kinderen en het straalt tevens goed af naar andere eventuele aanwezigen daar, waar je eventueel leden of andere vrijwilligers uit kunt halen.

Benodigd materiaal

Contact met de zorginstelling.

Veiligheid

Genoeg leiding ter begeleiding.

Aanvullende informatie

Lees 1664 keer Laatst aangepast op vrijdag, 09 februari 2024 13:18
Log in om reacties te plaatsen