maandag, 31 augustus 2015 02:00

Zoek je maatje

Beoordeel dit item
(3 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Verstoppertje maar dan anders.

Beschrijving van de activiteit

Alle spelers vormen tweetallen. Van elk tweetal verstopt er een zich in het bos of het park. De ander probeert hem na het startsein zo snel mogelijk te vinden. Als een tweetal terug is wisselen ze van rol. Als ze voor de tweede keer terug zijn wachten ze op een ander duo en wordt een duowissel gedaan.

Variatie

  • Voor bevers: Maak kaartjes van de themafiguren uit het dorp Hotsjietonia. Zorg ervoor dat er van elk thema figuur er twee zijn: één voor de bever die zich gaat verstoppen en één voor de bever die hem moet zoeken.
  • Voor welpen: Maak kaartjes van de themafiguren uit de jungle. Zorg ervoor dat er van elk thema figuur er twee zijn: één voor de welp die zich gaat verstoppen en één voor de welp die hem moet zoeken.

Benodigd materiaal

  • Kaartjes.
  • Fluit.

Tips

  •  Houd er rekening mee dat dit spel niet makkelijk snel te stoppen is.
  • Spreek duidelijke grenzen af van het speelveld zodat je niemand kwijt raakt.

Aanvullende informatie

Lees 3526 keer Laatst aangepast op zondag, 01 oktober 2023 12:19
Log in om reacties te plaatsen