zondag, 08 april 2018 12:18

Ren je rot met muziek

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Reageren op bekende liedjes.

Beschrijving van de activiteit

Fleur Kleur is de hele dag al aan het zingen en neurien Keet Kleur vind ht op een gegeven moment niet leuk meer. Iedere keer als zij geconsentreerd bezig is met een scchilderij of een kunstwerk dan zingt Fleur uit volle borst een nummer. Fleur Kleur weet wel een leuke spel met de liedjes Keet en de welpen doen natuurlijk mee.

De melodie van een bekend liedje word afgespeeld of geneuried. Er worden 3 kaartjes opgehouden met tekeningetjes. Als er ren je rot geroepen wordt moeten de bevers naar het goede plaatje rennen. Bijvoorbeeld: in de maneschijn met een tekening van een zonnetje, een maantje en een paddestoel. Bij op een grote paddenstoel kan dan een maantje, een zonnetje en een paddestoel. 

Benodigd materiaal

  • Muziek
  • Plaatjes met symbolen

Veiligheid

Zorg voor voldoende ruimte.

Tips

  • Neem liedjes die de kinderen kennen.
  • Zorg dat de plaatjes duidelijk over het liedje gaan.
Lees 767 keer Laatst aangepast op zondag, 28 oktober 2018 02:48
Log in om reacties te plaatsen

Mijn Scouting

Mijn Scouting-login vergeten of aanvragen

Activiteitengebied

Sport & Spel

Duur

15-30 min

Groepsgrootte

groepsactiviteit

Leeftijdsgroep

5-7 bevers

Locatie

Binnen

Voorbereidingstijd

1 - 2 uur