maandag, 31 augustus 2015 02:00

Olivia says

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Bij deze activiteit moeten de bevers goed opletten en luisteren. Dit spel past goed bij de Sterre Stroom Badge.

Beschrijving van de activiteit

Een leidinggevende speelt Olivia en gaat de bevers opdrachten geven. De bevers voeren de opdrachten uit, maar ze moeten hierbij wel goed luisteren. Alleen als Olivia voor de opdracht 'Olivia says' zegt, moeten ze de opdracht doen. Vertelt Olivia alleen de opdracht zonder 'Olivia says' ervoor te zeggen, dan mogen de bevers de opdracht niet uitvoeren. Voor de opdrachten kun je denken aan stamp met je voeten, spring in de lucht, ga op de grond zitten, ren een rondje, ga dansen, trek gekke gezichten, kijk boos, enzovoort. Je kunt natuurlijk ook de Engelse woorden gebruiken.

Variatie

Geef een bever een muntje als hij/zij het verkeerd doet (met een maximum van drie muntjes). Na afloop van het spel moeten alle bevers met drie muntjes een opdrachtje doen die bedacht wordt door de andere bevers of de leiding (bijvoorbeeld een liedje zingen).

Benodigd materiaal

  • Geen, alleen voor de variant heb je muntjes nodig.

Aanvullende informatie

Lees 4637 keer Laatst aangepast op woensdag, 03 april 2024 18:16
Meer in deze categorie: « Regenboogpuzzelspel Buidelspel »
Log in om reacties te plaatsen