maandag, 31 augustus 2015 02:00

Sinthulp voor Stanley Stekker

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

De bevers leren vlechten en veters strikken.

Beschrijving van de activiteit

Aan het begin van de opkomst ligt er een brief klaar van Sinterklaas:

Lieve bevers.

Dit jaar kan ik helaas niet persoonlijk langs komen om jullie cadeautjes te bezorgen. Dat vind ik, net als jullie, natuurlijk erg jammer maar ik kan niet overal tegelijk zijn. Maar ik heb komende week wel ergens een gaatje waarin in het clubhuis kan bezoeken. Ik kom alleen niet zomaar overal. Ik geef jullie een opdracht en alleen als jullie die uitvoeren kom ik langs. Stanley Stekker struikelt regelmatig over zijn veters en wil graag zijn veters leren strikken. Jullie moeten hem laten zien dat het niet moeilijk is om mooi gestrikte veters te hebben. Hiervoor heb ik een heel aantal kleurplaten bij Stanley achter gelaten. Ga deze kleurplaten kleuren, en maak een vlecht van het bijgeleverde touwtje. Zet de kleurplaatschoen in elkaar en weef je zelfgemaakte vlecht door de gaatjes van de schoen. Als allerlaatste ga je de vlecht strikken alsof jij je eigen schoen aan het strikken bent. Pas als alle schoenen gestrikt en wel bij het raam staan kom ik komende week om er wat in te doen 

Goetjes Sinterklaas en Piet

De volgende opkomst zien de bevers dat de Sint is langs geweest en hen een strikdiploma heeft gegeven met hun eigen vlecht erop, eventueel aangevult met de Stanley Stekker badge.

Voorbereidingstijd

 • Bouwplaat schoen printen (zoek op internet of klik hier).
 • Veterstrikdiploma printen (zoek op internet of klik hier).
 • Touw, wol en kleurpotloden klaarleggen.
 • Eventueel een klein Sintcadeautje of pepernoten kopen.

Benodigd materiaal

 • Geprinte bouwplaten.
 • Geprinte veterdiploma's.
 • Wol.
 • Kleurpotloden.
 • Lijm.
 • Eventueel een klein Sintcadeautje.
 • Eventueel pepernoten.

Tips

 • Zet de namen op de schoenen. Hierdoor weet je welke schoen van wie is.
 • Deze activiteit is geschikt voor Stanly Stekker badge.
Lees 6906 keer Laatst aangepast op maandag, 02 november 2020 10:18
Log in om reacties te plaatsen