zondag, 28 februari 2016 13:20

Belgisch tikkertje

Beoordeel dit item
(1 Stem)

Waarom / doel van de activiteit

Bij Belgisch tikkertje is 1 persoon hem niet en moet de rest hem tikken.

Beschrijving van de activiteit

Bij normaal tikkertje is iemand hem en die probeert de andere participanten te tikken. Bij Belgisch tikkertje is 1 persoon hem niet en moet de rest hem tikken. Vaak duurt dit spel niet langer dan twee minuten.

Je kan natuurlijk altijd een variant doen dat als je de persoon bent die de gene die hem niet is tikt dat jij hem dan niet meer bent en de persoon die hem niet was hem wel weer is. Of als je de persoon hebt getikt die hem niet is, kom je terug naar een verzamelplek en de gene die hem als laatst heeft getikt is hem de volgende ronde niet. 

Benodigd materiaal

Geen.

Veiligheid

Alle kinderen rennen natuurlijk achter 1 iemand aan dus het is zaak dat er goed opgelet word door de leiding 

Tips

  • Belgisch ballentikkertje
  • Belgisch verstoptikkertje
  • Belgisch verstopballentikkertje
Lees 3484 keer Laatst aangepast op zondag, 28 oktober 2018 21:59
Log in om reacties te plaatsen