dinsdag, 10 mei 2022 10:26

Levend memorie in Hotsjietonia

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Paren vinden en leren zoeken.

Beschrijving van de activiteit

Stuiter is nieuwschierig: in Hotsjietonia zijn er meerdere setjes te vinden. Zo wonen broer en zus Steven en Sterre Stroom samen op een boot, moeder en dochter Fleur en Keet Kleur wonen ook samen in 1 huis en Rebbel en Bas Bos zijn samen getrouwd. Maar er zijn natuurlijk nog meer combinaties te bendenken en zo heeft iedereen in Hotsjietonia een bingo spel hier rondomheen bedacht.

Verdeel de groep in 2 of meerdere teams. Ieder team heeft een eigen tafel met een leiding. Op deze tafel ligt 1 helft van een een memorie. De bever zoekt de andere helft van de memorie, die ergens ligt verstopt op het terrein in het scoutinggebouw. 

Als alle memorieparen zijn gevonden, heeft het team dit dit als eerste heeft volbracht gewonnen.

Benodigd materiaal

Voldoende memorieparen, een tafel en teams

Tips

Het is leuk om het te doen in een bepaald thema, Rebbel heeft bijvoorbeeld moederdier met jongen, Bas Bos boom bladeren en vruchten.

Geef ieder team een eigen kleur kaart om zo de score goed bij te kunnen houden. 

Lees 746 keer Laatst aangepast op zondag, 15 mei 2022 10:23
Log in om reacties te plaatsen