donderdag, 23 december 2021 16:50

Levend memory bevers

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Samen spelen, onthouden.

Beschrijving van de activiteit

Stuiter is bij Fleur Kleur. Fleur heeft veel kaartjes op tafel liggen. Stuiter is nieuwsgierig naar wat het is. Fleur verteld: dit is memorie maar dan net anders. Bij dit memorie spel moet je gaan uitbeelden in plaats van alleen kijken.

2 kinderen zijn hem. Die gaan even weg.

De anderen kiezen in tweetallen kaartjes uit. (kunnen ze ook spieken wat ze ook alweer moesten doen)

De kinderen gaan door elkaar staan. Om de beurt wijzen de kinderen die hem zijn 2 kinderen aan. Deze kinderen beelden dan hun kaartje uit. Heeft iemand het goed geraden geven ze hun kaartje af en gaan aan de kant zitten. Degene die aan de beurt was mag nog een keer totdat het fout geraden wordt dan is de beurt aan de andere speler.

Degene met de meeste kaartjes heeft gewonnen.

Plaatjes op kaartjes:

 1. Hond
 2. Poes
 3. Slang
 4. Oliefant
 5. Schaap
 6. Paard
 7. Kip
 8. Koe
 9. Brandweerman
 10. Boer
 11. Visser
 12. Kok
 13. Danser
 14. Superheld
 15. Enzovoort

Benodigd materiaal

 • 1x speluitleg
 • 1x bewaarzakje
 • 22 x 2 kaartjes

Tips

Lamineer de kaartjes dan kun je ze vaker gebruiken.

Stel niet voor de hand liggende 2 tallen samen.

Lees 1285 keer Laatst aangepast op zaterdag, 25 december 2021 13:35
Log in om reacties te plaatsen