donderdag, 15 juli 2021 23:52

Koreaanse waaier

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

De welpen maken kennis met Korea door hun eigen Koreaanse waaier te maken.

Beschrijving van de activiteit

Het is warm in de jungle, Mor zit bij de ruïne Emaarate te wapperen met 1 van haar veren als Mowgli en Shanti komen aanlopen. He dat lijkt wel wat op een Sam Taeguk waaier roept Shanti. Mor is het wel met haar eens.

Sam taeguk waaier

Het Sam Taeguk-symbool is te vinden op traditionele Koreaanse waaiers. Het is een variatie op het Taeguk-symbool op de Koreaanse nationale vlag. De Taeguk bestaat uit twee kleuren, rood en blauw. Het rood symboliseert de hemel en het blauw staat voor de aarde. Sam Taeguk bevat ook geel om de mensheid te symboliseren. Het symbool staat voor harmonie vergelijkbaar met een yin yang-symbool. Een leuk weetje is dat de Sam Taegeuk ook deel uitmaakte van het officiële logo van de Olympische Zomerspelen van 1988.

Print het sjabloon en knip het uit. Beschilder het met gele, rode en blauwe verf. Als het droog is, lijm je een ​​stokje op de achterkant, en je eigen traditionele Koreaanse waaier is klaar!

Benodigd materiaal

Lees 1013 keer Laatst aangepast op woensdag, 21 juli 2021 14:35
Log in om reacties te plaatsen