dinsdag, 06 juli 2021 22:07

Aquarium schilderen

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Het maken van een 'aquarium'. 

Beschrijving van de activiteit

Thema introductie bevers 

Noa wil graag een huisdier. Maar vind een huisdier het wel leuk om opgesloten te zitten, in plaats van vrij in de natuur? Keet Kleur heeft een goed idee: waarom maken we niet een aquarium vol met prachtige vissen? Stanley helpt om met folie een bak te maken en Keet rent snel naar huis om verf te halen, en dan gaan ze samen aan de slag.

Thema introductie welpen 

Mowgli en Shanti zitten verveelt bij de Guha grotten. Malchi komt aan zwemmen en vertelt dat het er onder water erg mooi uit ziet. Mowgli en Shanti willen dit graag tekenen. Malchi weet wel een leuke manier om dit te doen.

De activiteit 

Wikkel plastic folie om bijvoorbeeld tafelpoten of tussen een paar bomen.

Op de folie kan met verf een aquarium geschilderd worden. Alles is goed: van mooi gekleurde vissen tot groene waterplanten. Van een gezongen schip tot de gezonken stad Atlantis.

Benodigd materiaal

Folie 

Verf

Kwasten

Eventueel een aantal tafels onderste boven

Veiligheid

.

Tips

.

Lees 1784 keer Laatst aangepast op zondag, 06 februari 2022 10:56
Log in om reacties te plaatsen