maandag, 31 augustus 2015 02:00

Potteke stamp

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Verstoppertje met bal.

Beschrijving van de activiteit

Uit de groep worden twee zoekers gekozen. Zij moeten tellen terwijl de anderen zich verstoppen. Diegenen die zich gaan verstoppen, trappen ook een bal weg. Wanneer de zoekers klaar zijn met tellen, moeten ze eerst de bal gaan halen en op de afpotplaats leggen. Dan moeten ze gaan zoeken. Als ze iemand gevonden hebben, moeten ze die persoon afpotten op de bal. Maar: Diegene die nog niet gezien werden, kunnen de reeds geziene personen vrijkrijgen door de bal stiekem weg de stappen. Wanneer dit gebeurd is, mag iedereen zich opnieuw gaan verstoppen en moeten de zoekers opnieuw eerst de bal gaan halen. Het is dus de bedoeling van de zoekers dat ze erover waken dat de bal niet wegtrapt wordt, en dat ze iedereen te pakken krijgen. Dan pas is het spel gedaan. LET OP! De twee zoekers moeten altijd bij elkaar blijven.

Benodigd materiaal

  • Bal
Lees 3105 keer Laatst aangepast op dinsdag, 28 april 2020 18:40
Log in om reacties te plaatsen