zaterdag, 06 februari 2021 18:50

Sneeuwballen estafette

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Zo snel mogelijk een sneeuwbal doorgeven .

Beschrijving van de activiteit

Thema introductie bevers 

Er is sneeuw gevallen in Hotsjietonia en Stuiter is door het dolle heen. Alle inwoners van Hotsietonia hebbben zich verzameld op het speelveld. Stuiter stelt voor om een sneeuwballenestafette te doen.

Thema introductie welpen 

Er is sneeuw gevallen in de jungle en iedereen in de jungle heeft zich verzameld op de Khaali Jagah-vlakte. Baghera stelt voor om een sneeuwballen estafette te gaan doen. Iedereen is gelijk enthousiast!

De activiteit 

Dit spel kun je het best doen met een grote groep kinderen. Maak 2 grote stevige sneeuwballen en leg er een paar opzij als reserve ballen. Verdeel de kinderen in 2 grote groepen. Bij het startsein geven de kinderen de bal door in een cirkel in hun eigen team. Wie heeft de sneeuwbal het eerst bij de laatste speler zonder dat de bal stuk gaat? Als de bal onderweg kapotvalt, moeten ze volledig opnieuw beginnen met een nieuwe sneeuwbal.

Variatie:

  • Maak de kring groter zodat er niet door gegeven maar door gegooit moet worden.
  • Ga om en om staan waardoor je goed in de gaten moet houden naar wie je gooit (niet de persoon naast jou maar de buurman)

Benodigd materiaal

Sneeuw 

Veiligheid

Ga geen ren estafettes doen in de sneeuw, het kan door de sneeuw glad worden

Lees 1537 keer Laatst aangepast op zondag, 06 februari 2022 11:29
Log in om reacties te plaatsen