vrijdag, 03 april 2020 18:01

Interactief Sint Jorisspel voor Stuiter

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Sint Joris vieren op een interactieve manier

Beschrijving van de activiteit

Suiter heeft gehoord dat er een verhaal is over een stoere ridder die een draak verslaat. Natuurlijk kent Fleur Kleur het verhaal. Het is Sint Joris en de draak. Maar voordat ze hem het verhaal laat luisteren krijgt Stuiter een bingo kaart. Terwijl stuiterd luistert mag hij op de kaart de woorden uit het verhaal aankruisen. KOmt hij alle woorden tegen die op zijn bingo kaart staan.

Na het luisteren van het verhaal wil Fleur graag weten wat stuiter er van onthouden heeft. Stuiter mag met de lego / duplo het verhaal nabouwen. Van het kasteel van de koning tot en met de plek waar de meisjes heen gebracht moesten worden en waar Sint Joris de draak versloeg.

Als stuiter klaar is met bouwen Mag hij zich gaan verklede als prins, prinses of draak en hiervan word een miie gala foto gemaakt en mag stuiter gaan kleuren over sint Joris en de draak

Benodigd materiaal

Tips

Dit dat zowel bij het clubhuis als via sociale media gespeeld worden

Lees 2092 keer Laatst aangepast op woensdag, 16 september 2020 11:55
Log in om reacties te plaatsen