zondag, 12 november 2023 15:10

Tropische Mini-disco

Beoordeel dit item
(1 Stem)

Waarom / doel van de activiteit

Samen een groot feest organiseren.

Beschrijving van de activiteit

De welpen hebben een tropisch feest. Samen gaan jullie de ruimte versieren en daarna natuurlijk lekker feesten. Maar natuurlijk wel in de tropische sferen. Hierbij is een strand en palmboom natuurlijk niet te missen.  Versier met een aantal leiding alvast de ruimte, hang wat leuke lampen op, zorg voor leuke tropische muziek, plaats een palmboom, en eventueel een strand zodat je meteen het gevoel hebt dat je in een tropische omgeving bent.

De welpen kunnen de versiering voor het feest maken denk aan vlaggetjes en maskers. Dit kan in een aparte opkomst maar zou ook in dezelfde opkomst kunnen. slinger denk aan dit soort slingers en laat de welpen het versieren. Ook kan je natuurlijk tropische maskers maken masker knutselen

Onder het feest kun je altijd nog leuke spelletjes doen zoals hoepeldans (stoelendans met hoepels) en limbodansen

Thema introductie bevers

Sterre en Steven Stroom heeft veel over de wereld gereist en hebben samen ook feest gevierd in verschillende tropische landen. Nu organiseren ze voor alle inwoners van Hotsjietonia een tropisch feestje

Thema introductie welpen

Bij de Guha grotten klinkt er mooie muziek, veelal tropische klanken. Ook hangen er felgekleurde lampen die mooi mee knipperen op de muziek, maar Marala vind dat er nog wat mist. Hij wil het graag aankleding die past bij de muziek.

Benodigd materiaal

Voor het maken van het masker 

 • masker van karton, karton of papieren bord
 • acrylverf
 • kwast
 • decoratie
 • sierstenen
 • veren
 • lijm
 • kleed om de tafel mee af te dekken

Voor het maken van de slingers 

 • Papier
 • Schaar
 • Stuk draad
 • Lijm

Voor het feest

 • versiering (palmboom, tropische versiering)
 • drinken
 • muziek instalatie
 • eten? 

Tips

 • Maak een leuke uitnodiging voor het feest.
 • En je kan een soort kleine drink tafel maken met tropisch fruit en bijvoorbeeld limonade uit kokosnoten drinken.

Aanvullende informatie

Lees 305 keer Laatst aangepast op dinsdag, 09 januari 2024 15:48
Log in om reacties te plaatsen