zondag, 15 november 2020 16:20

De rendieren zijn zoek

Beoordeel dit item
(1 Stem)

Waarom / doel van de activiteit

De bevers gaan op zoek naar de rendieren van de kerstman. Ze werken samen.

Beschrijving van de activiteit

Wie loopt daar nou in Hotsjietonia? Het is de kerstman. Hij kijkt naar alle kanten en roept. Zoekt hij iets of iemand? De bewoners van Hotsjietonia gaan naar hem toe. Kunnen ze hem misschien helpen? Hij zoekt zijn rendieren. Hij had ze even hier op gras en in het bos laten uitrusten. Dan konden ze meteen wat eten. Maar nu kan hij ze niet meer vinden. De bewoners van Hotsjietonia en de bevers gaan hem helpen.

In een park of rond het clubgebouw zijn kartonnen rendieren verstopt. Ze zijn niet helemaal zichtbaar, dus de bevers moeten goed kijken. Ook zijn andere dieren verstopt, zoals ijsberen en pinguins. En elfen. Die worden dus ook gevonden door de bevers, maar die zoeken ze nu niet. Daar vroeg hij niet om. Als ze alle rendieren hebben gevonden, brengen ze die naar de kerstman. Die is er heel blij mee. Maar nu moet hij nog op zoek naar zijn elfen, want de pakjes moeten nog worden ingepakt. Ook de elfen mochten even uitrusten van de kerstman. Oh, die hadden de bevers al gezien. Dus gaan de bevers nu op zoek naar de elfen en brengen die dan bij de kerstman.

Benodigd materiaal

  • Karton of stevig papier om rendieren, ijsberen en andere dieren en elfen op te tekenen
  • Schaar om het uit te knippen

Veiligheid

Let op verkeer buiten en op prikplanten.

Lees 1189 keer Laatst aangepast op zaterdag, 05 december 2020 20:06
Log in om reacties te plaatsen