maandag, 31 augustus 2015 02:00

Inhaalbal met Mowgli & Shanti

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Spel voor behendigheid en snelheid.

Beschrijving van de activiteit

Mowgli zegt tegen Shanti dat hij veel behendiger en sneller is met spelletjes, omdat hij al veel vaker in de jungle heeft gespeeld. Shanti en Mowgli maken twee gelijke teams en gaan om en om in een kring staan. Elke speler staat nu tussen twee spelers van de andere groep in. Er zijn twee ballen: één bij persoon A, uit het team van Mowgli en een bij persoon B, uit het team van Shanti, die naast persoon A staat. Als de spelleider het startsignaal geeft, gooit A de bal naar C en B de bal naar D, C naar E, D naar F, enz. (De spelers gooien dus steeds naar de dichtstbijzijnde speler van hun eigen groep). Wie heeft wie het eerst ingehaald? Als het team van Shanti wint ga je vandaag op pad naar Haveli, als het team van Mowgli wint, ga je de jungle in. Leuk voor het begin van je opkomst!

Voorbereidingstijd

5 minuten.

Benodigd materiaal

  • 2 ballen.

Tips

  • Het aantal spelers in beide teams moet gelijk zijn.
Lees 2596 keer Laatst aangepast op maandag, 17 augustus 2020 21:11
Log in om reacties te plaatsen