vrijdag, 02 oktober 2015 16:07

Toolkit LHBTI bespreekbaar maken onder jongeren

Beoordeel dit item
(2 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Toolkit gender, seksualiteit en geaardheid bespreekbaar maken onder jongeren.

Beschrijving van de activiteit

Toolkit waarin werkvormen opgenomen zijn die specifiek zijn gericht op de doelgroep jongeren en die deels door begeleiders van jongeren eerder succesvol gebruikt zijn bij het bespreekbaar maken vangender, seksualiteit en geaardheid. De toolkit biedt handvatten waarmee begeleiders in de praktijk aan de slag kunnen. 

De toolkit bevat 16 verschillende werkvormen gesorteerd in 8 type activiteiten (gesprek, kijken, opdracht, spel, event, informeren, individueel en overig) en 7 doelen (bespreekbaar maken, bewustzijn vergroten, houding verbeteren, homovijandigheid aanpakken, kennis vergroten, doorverwijzen en zichtbaarheidgender, seksualiteit en geaardheid- tolerantie vergroten)

Benodigd materiaal

De toolkit kan hier gedownload worden.

Lees 2302 keer Laatst aangepast op maandag, 13 januari 2020 10:43
Meer in deze categorie: « Standbeeldenspel Raar maar Waar?! »
Log in om reacties te plaatsen