maandag, 31 augustus 2015 02:00

Ik ben ik?

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Bevers laten beseffen dat er een hele leuke, grote wereld om hen heen is waar zij deel van uitmaken.

Beschrijving van de activiteit

Midden in het dorp Hotsjietonia zijn alle bewoners bij elkaar gekomen voor de jaarlijkse lampionnenoptocht. Het is al donker aan het worden en dat maakt zo'n lampionnenoptocht wel extra spannend. Jammer alleen dat je nu wel heel erg goed moet kijken wie iedereen is. Zie ik daar nu Sterre Stroom staan of is het Bas Bos. Ik weet het even niet meer... jij wel?

Laat alle bevers vier dingen (kwartet) noemen die zij speciaal aan zichzelf vinden. Dingen die eenvoudig en voor de andere bevers begrijpelijk zijn (bijvoorbeeld kleur haar, oorbellen, kleur gymschoenen). Schrijf als leidinggevende deze 4 dingen per bever op en als iedereen geweest is herhaal dan per bever de vier dingen.

Laat nu elke bever van zijn eigen genoemde dingen een kwartet maken en speel dit later in groepjes.

Voorbereidingstijd

Zeker in tien minuten te redden.

Benodigd materiaal

  • Flipover.
  • Stiften.
  • Kaartjes (vier per bever).
  • Kleurpotloden.

Tips

  • Deze activiteit heeft betrekking op het duurzame ontwikkelingsdoel: Doel 5 Gendergelijkheid.
Lees 2065 keer Laatst aangepast op zondag, 06 februari 2022 14:44
Log in om reacties te plaatsen