maandag, 31 augustus 2015 02:00

Mijtertje prik

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Lekker knutselen en daarna ook nog een spel spelen.

Beschrijving van de activiteit

Op een groot karton zijn de contouren van de Sint getekend. Maar dan wel een Sint zonder mijter. Op een apart vel papier is de mijter van de Sint getekend. De bevers gaan aan de slag met het versieren van de Sint en de mijter. Met verf, papierstukjes, propjes, stempelwerk of wat je nog meer kunt bedenken.

Als de Sint en de mijter prachtig versierd zijn, dan is het tijd voor mijtertje prik. Hang de Sint aan de muur. Plak een buddie (plakgummetje) aan de achterzijde van de mijter. Daarna mogen de bevers geblinddoekt de mijter op de juiste plaats prikken. Wie van de bevers wordt de winnaar?

Benodigd materiaal

  • Groot karton met daarop een Sint zonder mijter in zwart/wit.
  • Een vel papier met daarop een mijter.
  • Knutselmaterialen, zoals scharen, lijm, verf, papier, stiften.
  • Buddie.
  • Blinddoek (maar een das heb je natuurlijk altijd bij de hand).
Lees 1638 keer Laatst aangepast op donderdag, 20 augustus 2020 11:08
Meer in deze categorie: « Neusschilderen Recycle »
Log in om reacties te plaatsen