donderdag, 17 februari 2022 15:15

Anton Dingeman's omdenken

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Hoe maak je anderen duidelijk dat bepaalde ontwikkelingen op het gebied van gelijke rechten of milieu meer aandacht verdienen. Wat leidt ertoe dat iemand anders zijn gedrag aanpast en op welke manier kan je de ander laten nadenken vanuit een ander perspectief?

Beschrijving van de activiteit

De strips van Pieter Geenen zetten aan tot het nadenken over verschillende thema's. Door de lezer in een vier of vijftal plaatjes op het verkeerde been te zetten, zet hij mensen aan het denken. Maak een grappige strip over gelijke rechten of milieu, zoals Anton Dingemans dat elke dag doet in Trouw (gelukkig staan ze ook online).

Bijvoorbeeld:

Na afloop bespreek je elkaars schema's en bepalen jullie welke het meest effectief is en waarom.

Benodigd materiaal

Pen en papier

Lees 906 keer Laatst aangepast op zondag, 20 februari 2022 09:52
Log in om reacties te plaatsen