maandag, 31 augustus 2015 02:00

Nestvaantjes maken

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Eenheid binnen het nest creëren.

Beschrijving van de activiteit

Thema introductie

De wolven hebben elk een eigen kleur vacht, je kunt zelfs zien wie familie van elkaar is en wie bij elkaar hoort. Zo heeft Akela een grijze kleur vacht, terwijl Raksha haar vacht licht bruin is. Ook de boten die langs de raadsrots varen hebben elk hun eigen kleur, daaraan kun je zien uit welk dorp ze komen. Je eigen nest heeft ook een eigen kleur, zodat je weet waar je bij hoort.

De activiteit

Elk nest heeft zijn eigen kleur, die je naast het nestteken op de mouw van de blouse, op nog andere plekken terug kunt laten komen. Dat geeft een nest een sterkere identiteit. Je kunt de boten een gekleurde boord geven of accenten op bepaalde onderdelen. Maar je kunt ook vaantjes maken. Op het vaantje hoort natuurlijk de kleur, maar ook een afbeelding met kenmerken van hun eigen nest. Dus eerst moet er een ontwerp gemaakt worden door een aantal welpen. Vervolgens kan dit ontwerp op het vaantje worden gemaakt (voor de kano, voor de boot, voor de nesthoek etc.)

Benodigd materiaal

  • Stof
  • Textiel verf
Lees 1776 keer Laatst aangepast op donderdag, 21 februari 2019 16:42
Log in om reacties te plaatsen