maandag, 31 augustus 2015 02:00

Pictionary met handicap

Beoordeel dit item
(1 Stem)

Waarom / doel van de activiteit

Doel van het spel is het verzamelen van punten per team, door het snel uittekenen van (eenvoudige) onderwerpen vanaf een opdrachtkaartje. Door het allereerst te dobbelen met een dobbelsteen word een handicap voor de opdracht bepaald, om extra moeilijkheid in de activiteit te brengen.

Beschrijving van de activiteit

  1. Teams vormen van minimaal 3 personen.
  2. Persoon 1 van het eerste team begint met dobbelen: dit bepaald de handicap gedurende deze opdracht.
  3. Trekt vervolgens een opdracht kaartje en schetst/tekend uit.
  4. het team dat als eerste de opdracht herkent en noemt wint de opdracht.

Benodigd materiaal

  • Onderwerp kaartjes (zelf maken!).
  • Flap.
  • Over of groot papier en schrijf materiaal.

Tips

  • Handicap: kies eenvoudige beperkingen als handicap bij de mogelijkheden van de dobbelsteen. bijvoorbeeld: 1: geblindeerd tekenen, 2: zonder stift/pen (met vinger) tekenen, 3: twee opdrachten te gelijk, 4: doof (zonder aanwijzingen tekenen) 5: met twee handen aan elkaar tekenen 6: geen handicap.
  • Pictionary kan ook zonder handicap leuk zijn.

Veiligheid

  • Let op met het kiezen van de opdrachten, deze kunnen snel te moeilijk zijn!
Lees 3939 keer Laatst aangepast op dinsdag, 18 augustus 2020 16:48
Meer in deze categorie: « Motorkoken Stoelendansbingo »
Log in om reacties te plaatsen