maandag, 31 augustus 2015 02:00

Volg de lichtjes

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Bagheera hoort ’s avonds rare geluiden in de Jungle. Opeens ziet hij in de buurt van de Nishaani plaats rare lichtjes in de jungle. Is het de rode bloem? Of is het een spoor. Zo voorzichtig als hij kan sluipt Bagheera achter de lichtjes aan. Langzaam glijdt hij de rivier in en volgt het spoor van lichtjes verder...

Beschrijving van de activiteit

Dit spel speel je in het donker. Maak boeitjes van lege melkbussen, een touw en een steen als gewicht. Doe hier een breekstaafje in, zodat je een lichtgevende boei hebt. Zet deze boeitjes uit in een route. Aan het einde van de route op een eilandje of afgelegen plek kun je een toneelstukje opvoeren voor de leden of een spannende activiteit doen.

Voorbereidingstijd

Maak tijd voor het prepareren van de melkbussen en het uitzetten van de route. Afhankelijk van de lengte van de route kan je hier ruim een uur voor uittrekken.

Benodigd materiaal

  • Melkbussen
  • Touw
  • Stenen
  • Brakelights
  • Kano's
  • Zwemvesten
  • Programma op eindplek
Lees 1810 keer Laatst aangepast op zaterdag, 23 februari 2019 00:51
Log in om reacties te plaatsen