maandag, 31 augustus 2015 02:00

Het gereedschap van Stanley

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Snelheid en behendigheid oefenen.

Beschrijving van de activiteit

Thema introductie voor bevers

Stanley Stekker is altijd bezig met stoere apparaten en gereedschappen. Hij heeft ook altijd wel een touwtje, tiewrapl, stekkersnoer of schroevendraaier in zijn broekzak om een apparaat te maken. Helpen jullie hem daarbij? 

Het spel

Alle bevers krijgen een tiewrap (stekkersnoer, of touwtje of lapje stof of wasknijper). Deze stoppen ze achter in hun broek zodat het uiteinde nog zichtbaar is. Ga nu spelen en probeer ondertussen de tiewrap van andere bevers te pakken, maar kijk uit dat jouw tiewrap niet wordt gepakt! Welke bever verzamelt de meeste tiewraps?

Voorbereidingstijd

5 tot 10 minuten.

Benodigd materiaal

  • Voldoende tiewraps (of touwtjes of lapjes stof of wasknijpers)

Tips

  • Je kunt een plek aanwijzen waar de bevers een minuut moeten wachten als hun tiewrap is afgepakt.
  • Zorg voor een duidelijk afgebakand speelveld

Veiligheid

  • Het spelterrein is natuurlijk vrij gemaakt van materialen waar bevers over kunnen struikelen of zich lelijk aan kunnen bezeren.
Lees 3627 keer Laatst aangepast op maandag, 16 mei 2022 14:51
Log in om reacties te plaatsen