zaterdag, 23 september 2017 14:50

The voice of Scouting

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Zangtalent ontdekken

Beschrijving van de activiteit

De kinderen van de groep vormen samen kleine groepjes, het aantal groepjes staat gelijk aan het aantal leiding min 1. elke leiding is een 'zangcoach' en één leiding is de presentator. Elk groepje studeert apart een liedje in wat ze vervolgens voor de "coaches" gaan zingen. Elke coach draait voor het groepje wat hij of zij het beste vindt tot iedereen een coach heeft. de coaches coachen vervolgens hun groepje met een nieuw liedje voor de eindfinale. in de eindfinale zullen de coaches samen beslissen welk groepje gewonnen heeft.

Benodigd materiaal

  • Tafels (podium)
  • Stoelen.
Lees 391 keer Laatst aangepast op dinsdag, 26 september 2017 06:43
Log in om reacties te plaatsen

Mijn Scouting

Mijn Scouting-login vergeten of aanvragen

Activiteit

Expressie

Duur

1 - 2 uur

Groepsgrootte

15 of meer

Leeftijdsgroep

7-11 welpen

Locatie

Binnen

Voorbereidingstijd

15-30 min