maandag, 31 augustus 2015 02:00

Bij de beesten af

Beoordeel dit item
(1 Stem)

Waarom / doel van de activiteit

energie kwijt raken

Beschrijving van de activiteit

Alle spelers krijgen om beurt door de spelbegeleider een dierennaam ingefluisterd. Deze naam is geheim. De spelbegeleider zorgt ervoor dat ongeveer ¾ van de spelers diezelfde dierennaam krijgt. Alle spelers gaan in een kring staan en haken de armen stevig in elkaar. Als de spelbegeleider de naam van een dier noemt, proberen de spelers met deze naam zo snel mogelijk met hun zitvlak de vloer te raken zonder hun armen te lossen. Het komt er op aan je snel te laten vallen en voor de anderen je stevig vast te houden. De spelbegeleider begint met alle dierennamen op te sommen die maar éénmaal of tweemaal voorkomen. Daarna noemt hij de naam die ¾ van de groep kreeg. Hierbij zal het effect zijn dat alle spelers op de grond zitten.

Voorbeelden dierennamen:
koninginnepage, spitsmuis, sperwer, steenmarter, wezel, bosmier, kruisspin, steenuil, vleermuis, das, hert, buizerd, koolmees, duizendpoo

Benodigd materiaal

  • kussens (1 per deelnemer)
Lees 2896 keer Laatst aangepast op woensdag, 25 november 2015 19:04
Log in om reacties te plaatsen

Mijn Scouting

Mijn Scouting-login vergeten of aanvragen

Activiteitengebied

Sport & Spel

Duur

5-15 min

Groepsgrootte

1-8 personen

Leeftijdsgroep

5-7 bevers7-11 welpen11-15 scouts

Locatie

BinnenRondom het clubhuis