maandag, 31 augustus 2015 02:00

Teddy badges

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Allerlei opdrachten uitvoeren en zo een volle stempelkaart krijgen. De jongste speltak van de Girl Guides Scout Africa wordt Teddies genoemd. De Teddies behalen tien verschillende badges. Met dit spel maken de bevers kennis met deze badges. Dit spel past goed bij de Sterre Stroom badge.

Beschrijving van de activiteit

Verspreid over het speelveld hangen kaarten van de tien badges en bij elke badge hoort een opdracht. De bevers gaan alleen of in tweetallen op pad om de opdrachten te doen. Als ze een opdracht gedaan hebben, krijgen ze een stempel/sticker op hun stempelkaart.

Voorbereidingstijd

1 à 2 uur voor printen en verzamelen materiaal.

Benodigd materiaal

Lees 1583 keer Laatst aangepast op dinsdag, 19 maart 2019 15:36
Log in om reacties te plaatsen

Mijn Scouting

Mijn Scouting-login vergeten of aanvragen

Activiteitengebied

Internationaal

Duur

30 min - 1 uur

Groepsgrootte

1-8 personen8-15 personengroepsactiviteit

Leeftijdsgroep

5-7 bevers

Locatie

BinnenBuiten